„Szeretem a munkát: lenyűgöz. Órákig tudok ülni és nézni.”
Jerome K. Jerome
A modern civilizáció egyik legnagyobb önbecsapása talán az, hogy a munkáról még mindig úgy beszél, mint valami erkölcsi magaslatról, miközben a legtöbben leginkább azt figyelik, hogyan lehetne megúszni elegánsan, jó modorral, és lehetőleg egészségkárosodás nélkül. A munka hivatalo…



